Blechexpo 2017 w Stuttgarcie


Zapraszamy państwa w dniach 7.-10. Listopada 2017 do odwiedzenia naszego stoiska na targach Blechexpo w hali 1 - stoisko 1410 w celu przekonania się o różnorodności naszych produktów!

Katalog UKB


Zamów katalog UKB telefonicznie, mailowo lub online. Możesz również pobrać katalog UKB jako PDF bezpośrednio z naszej strony internetowej!

Narzędzia pokazowe UKB


Narzędzia pokazowe UKB w super cenach! Tylko do wyczerpania zapasów.

Macie Państwo pytania odnośnie produktów? Chętnie Państwu doradzimy.
Tel: +48 58 620 92 77

Do zakładki Narzędzia pokazowe UKB

NARZĘDZIA SPECJALNE UKB


PRODUKUJEMY WIĘCEJ NIŻ STANDARD

Z zastosowaniem najnowszych technologii produkcji projektujemy, rozwijamy i produkujemy narzędzia specjalne dopasowane do potrzeb klientów
 
Narzędzia specjalne UKB

UKB-UNIBEND, UKB-WINGBEND


DL A AMBITNYCH ZADAŃ I MISTRZOWSKICH REZULTATÓW!

Dla realizacji kompleksowych zadań gięcia, stworzyliśmy dla Państwa nasze systemy narzędziowe UKB UniBend i UKB WingBend.
Dostarczamy elastyczne rozwiązania, ponieważ chcemy Państwa nie tylko zadowolić, lecz zachwyc

UKB-UniBend, UKB-WingBend


ZALETY UKB W SKRÓCIE

 • Producent: standardowe i specjalne narzędzia do pras krawędziowych i noże do nożyc gilotynowych
 • Dostępność: standardowe narzędzia do pras krawędziowych z magazynu, krótkoterminowa produkcja specjalnych narzędzi do pras krawędziowych i noży do nożyc gilotynowych
 • Usługi: indywidualna i najnowocześniejsza obróbka Państwa produktów
 • Elastyczność: modyfikacje i szlifowanie po uzgodnieniu w ciągu jednego dnia roboczego
 • Jakość produktów: najwyższa
 • Stosunek ceny do jakości: pierwszorzędny
 • Dostępność: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
 • Specjaliści: pracownicy, którzy znają swoją profesję
 • Pełny serwis: projektowanie, rozwój, produkcja
 • Przetwarzanie zamówień: zorientowane na klienta i transparentne
 • Gięcia próbne: indywidualne gięcia próbne na Państwa blaszkach
 • Serwis: zaangażowany i blisko klienta
 • Obecność na targach: innowacyjna i regularna
SERWIS UKB - REGENERACJA

SERWIS UKB - REGENERACJA


Kompletny serwis Państwa narzędzi! Należy tu serwis naprawczy narzędzi do pras krawędziowych, regeneracja narzędzi do pras krawędziowych i noży do nożyc gilotynowych oraz hartowanie laserowe narzędzi do pras krawędziowych.

Państwa zużyte narzędzia będą po obróbce znowu jak NOWE!

Nasi przedstawiciele handlowi chętnie Państwa odwiedzą w celu doradztwa i odbiorą Państwa narzędzia do regeneracji w naszym zakładzie w Burbach.

W ramach specjalnego serwisu proponujemy Państwu możliwość spędzenia krótkiego urlopu w naszym apartamencie UKB w Burbach w czasie, kiedy będziemy przeprowadzać regenerację Państwa narzędzi.

Więcej na ten temat znajdziecie Państwo w tej broszurce!

SERWIS UKB:


Nasi przedstawiciele handlowi zaprezentują Państwu nasze systemy narzędziowe i ofertę serwisową oraz doradzą Państwu przy skomplikowanych gięciach. Chętnie przeprowadzimy także gięcia próbne w Państwa zakładzie.

Skorzystaj z naszego serwisu napraw i regeneracji narzędzi do pras krawędziowych i noży do nożyc gilotynowych. W ramach specjalnego serwisu odbierzemy od Państwa narzędzia do regeneracji w naszym zakładzie w Burbach.

Ustal z nami termin wizyty! Online przez formularz kontaktowy, przez telefon +48 58 620 92 77 lub mailem: post@ ukb-gmbh.pl

UKB GMBH

Wgląd do naszej firmy

Rozejrzyj się u nas! Poznaj nas lepiej! Dzięki naszemu filmowi Image uzyskasz ciekawe informacje o naszej firmie oraz lepiej poznasz nasze osiągnięcia i produkty. A jeżeli chcesz wiedzieć jeszcze więcej, odwiedź nasz kanał wideo na YouTube lub obejrzyj filmy na naszej stronie.

Katalog UKB

Zamów katalog UKB telefonicznie, mailowo lub online. Możesz również pobrać katalog UKB jako PDF bezpośrednio z naszej strony internetowej!

UKB GmbH

teraz na LinkedIn!

Lubię to!

UKB na LinkedIn

UKB-APP

Kalkulator siły nacisku, informacje o wszystkich systemach UKB, o firmie, bezpośrednie możliwości kontaktu, nowości i wiele więcej. Kliknij na ten link i pobierz aplikację UKB jeszcze dziś.